Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 iun. 2017 și 30 aug. 2024.
Roleta ZI/ NOAPTE CAMIN CULTURAL STEFESTI
JALUZELE VERTICALE
Servicii de tapiserie usi, scaune, canapele,etc.
CONFECTIONARE HUSA PENTRU SCAUN CU SPATAR
Recapitonare 2 uşi interior
jaluzele verticale
Roleta pentru interior fara caseta si ghidaje - 9.40 mp; JALUZELE VERTICALE
CONFECTIONARE HUSA PENTRU SCAUN CU SPATAR
CONFECTIONARE HUSA PENTRU SCAUN CU SPATAR
CONFECTIONARE HUSA PENTRU SCAUN CU SPATAR
JALUZELE VERTICALE
Servicii de tapiterie
DRAPERII DIN TESATURA
DRAPERII DIN TESATURA
JALUZELE VERTICALE
JALUZELE VERTICALE
DRAPERII DIN TESATURA
RAFT METALIC ARHIVA
RAFT METALIC ARHIVA
RAFT METALIC ARHIVA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4484655
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MANTA NICOLAE
Prin: MANTA NICOLAE
Prin: MANTA NICOLAE
Prin: MANTA NICOLAE
Prin: MANTA NICOLAE
Prin: MANTA NICOLAE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
43.024 RON
Profit net
7.467 RON
Capitaluri proprii
-62.189 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 26.561 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 23.025 RON | 21.397 RON | 19.777 RON | 14.413 RON | 27.587 RON | 16.918 RON | 26.561 RON | 30.656 RON | 26.335 RON | 22.104 RON | 22.973 RON | 21.023 RON | 13.502 RON | 8.354 RON | 16.553 RON | 37.111 RON | 43.024 RON |
| Profit net | 1.776 RON | -138 RON | 967 RON | -13.420 RON | -3.141 RON | -3.454 RON | -6.085 RON | 4.370 RON | -7.346 RON | -11.324 RON | -16.467 RON |
Comparație cu 146 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -12.664 RON |
| -28.057 RON |
| -8.384 RON |
| 7.143 RON |
| 14.224 RON |
| 7.467 RON |
| Total active | 18.641 RON | 15.922 RON | 17.301 RON | 6.004 RON | 911 RON | 2.292 RON | 938 RON | 15.967 RON | 9.922 RON | 11.721 RON | 17.461 RON | 34.344 RON | 18.046 RON | 19.753 RON | 23.582 RON | 26.790 RON | 15.390 RON |
|---|
| Active imobilizate | 354 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 18.287 RON | 15.922 RON | 17.301 RON | 6.004 RON | 911 RON | 2.292 RON | 938 RON | 15.967 RON | 9.922 RON | 11.721 RON | 17.461 RON | 34.344 RON | 18.046 RON | 19.753 RON | 23.582 RON | 26.790 RON | 15.390 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 14.121 RON | 13.983 RON | 14.950 RON | 1.530 RON | -1.611 RON | -5.065 RON | -11.150 RON | -6.781 RON | -14.126 RON | -25.450 RON | -41.917 RON | -54.581 RON | -82.638 RON | -91.022 RON | -83.879 RON | -69.745 RON | -62.189 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.520 RON | 1.939 RON | 2.351 RON | 4.474 RON | 2.522 RON | 7.357 RON | 12.088 RON | 22.748 RON | 24.048 RON | 37.171 RON | 59.378 RON | 88.925 RON | 100.684 RON | 110.775 RON | 107.461 RON | 96.535 RON | 77.579 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | — | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
|---|