Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/44887436
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: KOCSIS IOEL CRISTIAN
Prin: KOCSIS IOEL CRISTIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
105.765 RON
Profit net
8.144 RON
Capitaluri proprii
47.089 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 130.290 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 198.415 RON | 276.608 RON | 296.925 RON | 186.640 RON | 105.765 RON |
| Profit net | 162.598 RON | 190.766 RON | 216.674 RON | 38.705 RON | 8.144 RON |
| Total active | 165.894 RON | 194.757 RON | 220.964 RON | 47.109 RON | 47.887 RON |
| Active circulante | 165.894 RON | 194.757 RON | 220.964 RON | 47.109 RON | 47.887 RON |
| Capitaluri proprii | 162.598 RON | 190.766 RON | 216.874 RON | 38.945 RON | 47.089 RON |
| Datorii totale | 3.296 RON | 3.991 RON | 4.090 RON | 8.164 RON | 798 RON |
Comparație cu 298 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Număr mediu salariați |
|---|
| 1 |
| 1 |
| 1 |
| 1 |
| 1 |