Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4908408
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NIŢU EMIL
Prin: NIŢU EMIL
Prin: NIŢU EMIL
Prin: NIŢU EMIL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
112.585 RON
Profit net
-1.794 RON
Capitaluri proprii
-12.347 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 59.510 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 254.848 RON | 112.438 RON | 116.585 RON | 102.217 RON | 131.447 RON | 125.909 RON | 130.956 RON | 116.311 RON | 107.163 RON | 99.345 RON | 69.985 RON | 51.325 RON | 68.394 RON | 73.840 RON | 77.094 RON | 98.151 RON | 112.585 RON |
| Profit net | 31.377 RON | -29.130 RON | -6.298 RON | -11.400 RON | -9.296 RON | 19.322 RON | 5.181 RON | -3.364 RON | -13.858 RON | 12.270 RON |
Comparație cu 1506 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 633 RON |
| -10.181 RON |
| -4.386 RON |
| -593 RON |
| -1.595 RON |
| -4.207 RON |
| -1.794 RON |
| Total active | 45.360 RON | 8.257 RON | 13.608 RON | 14.964 RON | 12.644 RON | 32.864 RON | 21.348 RON | 18.439 RON | 4.299 RON | 15.468 RON | 12.648 RON | 2.620 RON | 4.234 RON | 4.129 RON | 4.351 RON | 2.513 RON | 1.616 RON |
|---|
| Active circulante | 45.360 RON | 8.257 RON | 13.608 RON | 14.964 RON | 12.644 RON | 32.864 RON | 21.348 RON | 18.439 RON | 4.299 RON | 15.468 RON | 12.648 RON | 2.620 RON | 4.234 RON | 4.129 RON | 4.351 RON | 2.513 RON | 1.616 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 32.037 RON | -28.469 RON | -34.767 RON | -10.739 RON | -8.635 RON | 19.983 RON | 14.698 RON | 11.334 RON | -2.524 RON | 9.746 RON | 10.379 RON | 198 RON | -4.187 RON | -4.781 RON | -6.376 RON | -10.583 RON | -12.347 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.323 RON | 36.726 RON | 48.375 RON | 25.703 RON | 21.279 RON | 12.881 RON | 6.650 RON | 7.105 RON | 6.823 RON | 5.722 RON | 2.269 RON | 2.422 RON | 8.421 RON | 8.910 RON | 10.727 RON | 13.096 RON | 13.963 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|