Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4944117
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCU RODICA
Prin: STANCU RODICA
Prin: STANCU RODICA
Prin: STANCU RODICA
Prin: STANCU RODICA
Prin: STANCU RODICA
Prin: STANCU RODICA
Prin: STANCU RODICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
16.389 RON
Profit net
-4.913 RON
Capitaluri proprii
-91.820 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 7.098 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 35.886 RON | 18.473 RON | 47.214 RON | 41.228 RON | 16.186 RON | 20.029 RON | 19.522 RON | 10.370 RON | 11.682 RON | 11.336 RON | 7.740 RON | 12.415 RON | 15.101 RON | 14.050 RON | 16.559 RON | 14.362 RON | 16.389 RON |
| Profit net | 1.239 RON | -3.863 RON | -5.266 RON | -4.531 RON | -6.203 RON | -5.066 RON | -5.539 RON | -5.748 RON | -6.431 RON | -4.983 RON |
Comparație cu 2905 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -5.493 RON |
| -4.919 RON |
| -4.973 RON |
| -5.473 RON |
| -4.101 RON |
| -7.445 RON |
| -4.913 RON |
| Total active | 588 RON | 281 RON | 1.299 RON | 969 RON | 11.270 RON | 15.135 RON | 17.248 RON | 17.928 RON | 19.707 RON | 21.199 RON | 23.769 RON | 22.757 RON | 22.286 RON | 22.477 RON | 18.932 RON | 21.617 RON | 25.181 RON |
|---|
| Active circulante | 588 RON | 281 RON | 1.299 RON | 969 RON | 11.270 RON | 15.135 RON | 17.248 RON | 17.928 RON | 19.707 RON | 21.199 RON | 23.769 RON | 22.757 RON | 22.286 RON | 22.477 RON | 18.932 RON | 21.617 RON | 25.181 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.872 RON | -10.735 RON | -16.001 RON | -20.532 RON | -26.735 RON | -31.801 RON | -37.340 RON | -43.088 RON | -49.519 RON | -54.502 RON | -59.995 RON | -64.914 RON | -69.887 RON | -75.360 RON | -79.462 RON | -86.906 RON | -91.820 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.951 RON | 11.551 RON | 17.451 RON | 21.501 RON | 38.005 RON | 46.936 RON | 54.588 RON | 61.016 RON | 69.226 RON | 75.701 RON | 83.764 RON | 87.671 RON | 92.173 RON | 97.837 RON | 98.394 RON | 108.523 RON | 117.001 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
|---|