Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4960619
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: JEREMIAS ISTVAN
Prin: JEREMIAS ISTVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
33.410 RON
Profit net
13.870 RON
Capitaluri proprii
15.262 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 193.037 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 307.112 RON | 306.815 RON | 319.352 RON | 241.339 RON | 171.871 RON | 202.593 RON | 235.685 RON | 275.190 RON | 396.716 RON | 481.917 RON | 658.135 RON | 696.173 RON | 249.581 RON | 44.119 RON | 53.868 RON | 37.289 RON | 33.410 RON |
| Profit net | 20.089 RON | -12.056 RON | -14.393 RON | 507 RON | -10.337 RON | 607 RON | 3.814 RON | 11.320 RON | 32.530 RON | 32.928 RON | 62.159 RON | 61.302 RON |
Comparație cu 2341 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 44.321 RON |
| 27.422 RON |
| 22.803 RON |
| 18.254 RON |
| 13.870 RON |
| Total active | 97.914 RON | 72.220 RON | 58.990 RON | 39.972 RON | 33.613 RON | 25.150 RON | 32.713 RON | 22.574 RON | 39.947 RON | 53.395 RON | 86.950 RON | 70.225 RON | 46.069 RON | 29.107 RON | 28.091 RON | 42.638 RON | 15.360 RON |
|---|
| Active imobilizate | 59.009 RON | 39.945 RON | 23.901 RON | 16.871 RON | 8.390 RON | 2.058 RON | — | 0 RON | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 38.905 RON | 32.275 RON | 35.089 RON | 23.101 RON | 25.223 RON | 23.092 RON | 32.713 RON | 22.574 RON | 39.947 RON | 53.395 RON | 86.950 RON | 70.225 RON | 46.069 RON | 29.107 RON | 28.091 RON | 42.638 RON | 15.360 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 52.052 RON | 39.995 RON | 25.602 RON | 26.110 RON | 15.773 RON | 16.379 RON | 20.194 RON | 12.712 RON | 33.922 RON | 43.350 RON | 80.009 RON | 62.694 RON | 45.713 RON | 28.814 RON | 24.195 RON | 19.646 RON | 15.262 RON |
|---|
| Datorii totale | 45.862 RON | 32.225 RON | 33.388 RON | 13.862 RON | 17.840 RON | 8.771 RON | 12.519 RON | 9.862 RON | 6.025 RON | 10.045 RON | 6.941 RON | 7.531 RON | 356 RON | 293 RON | 3.896 RON | 22.992 RON | 98 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | — | — | — |
|---|