Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 apr. 2017 și 11 apr. 2017.
Servici de paza comunala, Jud. Harghita
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5293254
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
172.100 RON
Profit net
3.602 RON
Capitaluri proprii
39.998 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 157.451 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 69.225 RON | 84.600 RON | 81.400 RON | 87.225 RON | 84.275 RON | 84.225 RON | 87.600 RON | 87.600 RON | 88.400 RON | 124.800 RON | 127.200 RON | 126.220 RON | 137.800 RON | 154.000 RON | 172.100 RON |
| Profit net | -6.307 RON | -6.297 RON | 3.668 RON | -140 RON | 8.965 RON | 6.272 RON | 1.784 RON | 1.979 RON | 8.086 RON | -7.088 RON | -4.919 RON | 4.719 RON | 6.386 RON | 12.396 RON |
Comparație cu 2244 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.632 RON |
| 3.602 RON |
| Total active | 3.312 RON | 20.420 RON | 12.979 RON | 6.473 RON | 11.420 RON | 15.446 RON | 18.008 RON | 20.373 RON | 29.345 RON | 22.837 RON | 23.377 RON | 33.624 RON | 24.251 RON | 46.375 RON | 51.570 RON | 58.690 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 16.234 RON | 9.226 RON | 2.217 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 20.583 RON | 14.083 RON | 7.583 RON | 1.083 RON | — |
|---|
| Active circulante | 3.312 RON | 4.186 RON | 3.753 RON | 4.256 RON | 11.420 RON | 15.446 RON | 18.008 RON | 20.373 RON | 29.345 RON | 22.837 RON | 23.377 RON | 13.041 RON | 10.168 RON | 38.792 RON | 50.487 RON | 58.690 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.048 RON | -9.344 RON | -5.676 RON | -5.816 RON | 3.149 RON | 9.420 RON | 11.205 RON | 13.184 RON | 21.269 RON | 14.182 RON | 9.263 RON | 13.982 RON | 20.368 RON | 32.764 RON | 36.396 RON | 39.998 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.360 RON | 29.764 RON | 18.655 RON | 12.289 RON | 8.271 RON | 6.026 RON | 6.803 RON | 7.189 RON | 8.076 RON | 8.655 RON | 14.114 RON | 19.642 RON | 3.883 RON | 13.611 RON | 15.174 RON | 18.692 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 3 | 3 | 3 | 5 | 2 | 3 | — | 5 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|