Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5413962
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CIUTACU CONSTANTIN
Prin: CIUTACU CONSTANTIN
Prin: CIUTACU CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
289.129 RON
Profit net
106.925 RON
Capitaluri proprii
418.843 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 233.340 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 165.897 RON | 111.851 RON | 125.377 RON | 90.191 RON | 117.830 RON | 184.894 RON | 141.462 RON | 135.718 RON | 215.571 RON | 260.913 RON | 261.746 RON | 167.703 RON | 214.807 RON | 176.423 RON | 162.808 RON | 154.259 RON | 289.129 RON |
| Profit net | 28.196 RON | 2.097 RON | 3.142 RON | 214 RON | 27.795 RON | 53.521 RON | 23.622 RON | 36.683 RON | 78.528 RON | 97.695 RON | 92.880 RON | 55.226 RON |
Comparație cu 177 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 67.231 RON |
| 53.501 RON |
| 29.167 RON |
| 17.295 RON |
| 106.925 RON |
| Total active | 74.382 RON | 51.756 RON | 37.418 RON | 54.693 RON | 86.185 RON | 108.572 RON | 125.451 RON | 150.473 RON | 166.226 RON | 215.452 RON | 217.931 RON | 272.765 RON | 236.204 RON | 289.899 RON | 313.293 RON | 334.686 RON | 437.754 RON |
|---|
| Active imobilizate | 28.525 RON | 26.595 RON | 20.508 RON | 14.421 RON | 10.420 RON | 6.419 RON | 2.751 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 45.857 RON | 25.161 RON | 16.910 RON | 40.272 RON | 75.765 RON | 102.153 RON | 122.700 RON | 150.473 RON | 166.226 RON | 215.452 RON | 217.931 RON | 272.765 RON | 236.204 RON | 289.899 RON | 313.293 RON | 334.686 RON | 437.754 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.814 RON | -716 RON | 2.426 RON | 2.639 RON | 30.434 RON | 83.956 RON | 107.578 RON | 131.945 RON | 146.423 RON | 194.118 RON | 194.498 RON | 249.724 RON | 211.955 RON | 265.456 RON | 294.623 RON | 311.918 RON | 418.843 RON |
|---|
| Datorii totale | 77.196 RON | 52.472 RON | 34.992 RON | 52.054 RON | 55.751 RON | 24.616 RON | 17.873 RON | 18.528 RON | 19.803 RON | 21.334 RON | 23.433 RON | 23.041 RON | 24.249 RON | 24.443 RON | 18.670 RON | 22.768 RON | 18.911 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|