Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/544584
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TÓDOR CSABA
Prin: TÓDOR CSABA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
270.715 RON
Profit net
-8.263 RON
Capitaluri proprii
1.067.624 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 1.472.666 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 147.743 RON | 409.863 RON | 248.637 RON | 44.650 RON | 40.534 RON | 11.839 RON | — | — | 144.063 RON | 17.050 RON | 16.560 RON | 0 RON | 368.438 RON | 5.609.187 RON | 270.715 RON | — | — |
| Profit net | -82.733 RON | 9.494 RON | 584 RON | -15.699 RON | 8.683 RON | -16.309 RON | -6.075 RON | -4.033 RON | 30.017 RON | -16.408 RON | -11.261 RON |
Comparație cu 112 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2023.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -8.650 RON |
| 69.894 RON |
| 2.114.452 RON |
| 20.860 RON |
| -8.241 RON |
| -8.263 RON |
| Total active | 206.391 RON | 189.092 RON | 115.450 RON | 134.983 RON | 122.115 RON | 107.162 RON | 107.180 RON | 107.163 RON | 126.009 RON | 120.609 RON | 122.203 RON | 120.199 RON | 999.532 RON | 2.723.610 RON | 1.085.414 RON | 1.075.889 RON | 1.079.626 RON |
|---|
| Active imobilizate | 44.147 RON | 23.051 RON | 2.555 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 285.487 RON | 10.844 RON | 5.422 RON | — |
|---|
| Active circulante | 162.244 RON | 166.041 RON | 112.895 RON | 134.983 RON | 122.115 RON | 107.162 RON | 107.180 RON | 107.163 RON | 126.009 RON | 120.609 RON | 122.203 RON | 120.199 RON | 999.532 RON | 2.438.123 RON | 1.074.570 RON | 1.070.467 RON | 1.079.626 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 94.185 RON | 103.679 RON | 104.263 RON | 88.565 RON | 97.248 RON | 80.939 RON | 75.173 RON | 71.140 RON | 101.158 RON | 84.750 RON | 73.488 RON | 64.839 RON | 134.732 RON | 2.120.814 RON | 1.084.128 RON | 1.075.887 RON | 1.067.624 RON |
|---|
| Datorii totale | 115.148 RON | 85.413 RON | 11.187 RON | 46.418 RON | 24.867 RON | 26.223 RON | 32.007 RON | 36.023 RON | 24.851 RON | 35.859 RON | 48.715 RON | 55.360 RON | 864.800 RON | 602.796 RON | 1.286 RON | 2 RON | 12.002 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — |
|---|