Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 mai 2023 și 11 mai 2023.
Achizitie materiale reparatii mese
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5950257
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
101.715 RON
Profit net
3.159 RON
Capitaluri proprii
-199.326 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 215.119 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 191.854 RON | 122.096 RON | 103.952 RON | 128.222 RON | 50.704 RON | 22.525 RON | 95.121 RON | 203.789 RON | 256.837 RON | 68.596 RON | 137.584 RON | 157.492 RON | 61.628 RON | 272.247 RON | 379.060 RON | 236.168 RON | 101.715 RON |
| Profit net | -22.193 RON | -8.963 RON | -25.253 RON | -8.772 RON | -13.982 RON | -8.675 RON | 15.234 RON | 80.324 RON | 12.635 RON | -67.198 RON |
Comparație cu 99 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 16), pentru anul 2025.
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -24.295 RON |
| -25.815 RON |
| -58.195 RON |
| -20.042 RON |
| 11.856 RON |
| -12.999 RON |
| 3.159 RON |
| Total active | 141.860 RON | 146.464 RON | 130.122 RON | 150.868 RON | 132.925 RON | 90.348 RON | 113.924 RON | 189.817 RON | 197.964 RON | 131.665 RON | 106.611 RON | 95.551 RON | 45.769 RON | 138.028 RON | 193.480 RON | 180.004 RON | 152.815 RON |
|---|
| Active imobilizate | 43.420 RON | 27.729 RON | 8.487 RON | 1.259 RON | -973 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 98.440 RON | 118.735 RON | 121.635 RON | 149.609 RON | 133.898 RON | 90.348 RON | 113.924 RON | 189.817 RON | 197.964 RON | 131.665 RON | 106.611 RON | 95.551 RON | 45.769 RON | 138.028 RON | 193.480 RON | 180.004 RON | 152.815 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -33.224 RON | -42.188 RON | -67.440 RON | -76.212 RON | -90.194 RON | -98.870 RON | -83.636 RON | -18.546 RON | -5.911 RON | -73.109 RON | -97.405 RON | -123.219 RON | -181.415 RON | -201.457 RON | -189.601 RON | -202.600 RON | -199.326 RON |
|---|
| Datorii totale | 175.084 RON | 188.652 RON | 197.562 RON | 227.080 RON | 223.119 RON | 189.218 RON | 197.560 RON | 208.363 RON | 203.875 RON | 204.774 RON | 204.016 RON | 218.770 RON | 227.184 RON | 339.485 RON | 383.081 RON | 382.604 RON | 352.141 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 1 | — | 3 | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|