Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/595626
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
134.130 RON
Profit net
15.989 RON
Capitaluri proprii
26.500 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 171.683 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 36.040 RON | 77.951 RON | 32.984 RON | 18.846 RON | 28.834 RON | 28.999 RON | 90.792 RON | 89.329 RON | 59.429 RON | 44.129 RON | 156.500 RON | 114.243 RON | 110.061 RON | 171.734 RON | 217.955 RON | 128.022 RON | 134.130 RON |
| Profit net | -9.087 RON | -2.807 RON | -5.039 RON | -17.060 RON | -14.621 RON | -11.207 RON | 12.601 RON | 683 RON | 592 RON | 180 RON | 5.950 RON |
Comparație cu 298 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 219 RON |
| 256 RON |
| 699 RON |
| 23.236 RON |
| 5.352 RON |
| 15.989 RON |
| Total active | 93.981 RON | 59.130 RON | 51.408 RON | 34.682 RON | 51.301 RON | 63.709 RON | 122.266 RON | 76.553 RON | 118.410 RON | 105.714 RON | 271.111 RON | 250.124 RON | 263.825 RON | 270.709 RON | 257.856 RON | 218.465 RON | 197.894 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 12.405 RON | 145.201 RON | 97.565 RON | 100.583 RON | 115.463 RON | 74.843 RON | 47.153 RON | — |
|---|
| Active circulante | 93.981 RON | 59.130 RON | 51.408 RON | 34.682 RON | 51.301 RON | 63.709 RON | 122.266 RON | 76.553 RON | 118.410 RON | 93.309 RON | 125.910 RON | 152.559 RON | 163.242 RON | 155.246 RON | 183.013 RON | 171.312 RON | 197.894 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -69.649 RON | -72.456 RON | -77.495 RON | -94.554 RON | -109.176 RON | -120.383 RON | -107.782 RON | -107.099 RON | -106.507 RON | -106.236 RON | -100.555 RON | -100.336 RON | -100.080 RON | -99.381 RON | -76.145 RON | -3.616 RON | 26.500 RON |
|---|
| Datorii totale | 163.630 RON | 131.586 RON | 128.903 RON | 129.236 RON | 160.477 RON | 184.092 RON | 230.048 RON | 183.652 RON | 224.917 RON | 211.950 RON | 371.666 RON | 350.460 RON | 363.905 RON | 370.090 RON | 334.001 RON | 222.081 RON | 171.394 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 2 | 3 | 3 | — | 2 | 1 | 2 | 1 | — | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | — |
|---|