Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6077488
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
43.574 RON
Profit net
705 RON
Capitaluri proprii
-182.754 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 29.637 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 25.923 RON | 25.818 RON | 18.226 RON | 19.802 RON | 19.561 RON | 19.052 RON | 21.617 RON | 22.195 RON | 21.224 RON | 16.972 RON | 16.692 RON | 10.919 RON | — | 11.912 RON | 38.464 RON | 37.207 RON | 43.574 RON |
| Profit net | -13.012 RON | -6.214 RON | -9.494 RON | -4.605 RON | -7.939 RON | -11.487 RON | -12.181 RON | -16.614 RON | -8.516 RON | -9.825 RON |
Comparație cu 190 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -12.942 RON |
| -5.642 RON |
| 0 RON |
| -10.738 RON |
| 1.663 RON |
| -1.450 RON |
| 705 RON |
| Total active | 15.160 RON | 10.933 RON | 4.279 RON | 1.336 RON | 648 RON | 749 RON | 892 RON | 653 RON | 713 RON | 1.139 RON | 720 RON | 1.626 RON | — | 981 RON | 4.835 RON | 5.140 RON | 6.392 RON |
|---|
| Active imobilizate | 14.220 RON | 7.632 RON | 1.044 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 940 RON | 3.301 RON | 3.235 RON | 1.336 RON | 648 RON | 749 RON | 892 RON | 653 RON | 713 RON | 1.139 RON | 720 RON | 1.626 RON | — | 981 RON | 4.835 RON | 5.140 RON | 6.392 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -61.019 RON | -67.233 RON | -76.727 RON | -81.333 RON | -89.271 RON | -100.758 RON | -112.939 RON | -129.554 RON | -138.070 RON | -147.895 RON | -160.836 RON | -166.479 RON | 0 RON | -183.673 RON | -182.009 RON | -183.459 RON | -182.754 RON |
|---|
| Datorii totale | 76.179 RON | 78.166 RON | 81.006 RON | 82.669 RON | 89.919 RON | 101.507 RON | 113.831 RON | 130.207 RON | 138.783 RON | 149.034 RON | 161.556 RON | 168.105 RON | 0 RON | 184.654 RON | 186.844 RON | 188.599 RON | 189.146 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|