Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6645499
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: PARASCHIV AUREL
Prin: PARASCHIV AUREL
Prin: PARASCHIV GHERGHINA
Prin: PARASCHIV AUREL
Prin: PARASCHIV AUREL
Prin: PARASCHIV AUREL
Prin: PARASCHIV AUREL
Prin: PARASCHIV AUREL
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
187.841 RON
Profit net
-48.076 RON
Capitaluri proprii
-238.479 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 173.253 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 30.271 RON | 34.565 RON | 32.961 RON | 41.678 RON | 37.185 RON | 38.906 RON | 64.265 RON | 101.760 RON | 91.815 RON | 92.084 RON | 115.915 RON | 127.770 RON | 187.841 RON |
| Profit net | 1.490 RON | 157 RON | -8.669 RON | -14.695 RON | -15.906 RON | -18.454 RON | -15.956 RON | 3.328 RON | -8.415 RON | -41.129 RON | -36.354 RON | -27.314 RON | -48.076 RON |
| Total active | 10.797 RON | 14.878 RON |
Comparație cu 4078 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2023.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 22.261 RON |
| 18.262 RON |
| 9.177 RON |
| 8.028 RON |
| 9.390 RON |
| 11.035 RON |
| 16.208 RON |
| 15.628 RON |
| 12.178 RON |
| 13.394 RON |
| 90.354 RON |
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 10.797 RON | 14.878 RON | 22.261 RON | 18.262 RON | 9.177 RON | 8.028 RON | 9.390 RON | 11.035 RON | 16.208 RON | 15.628 RON | 12.178 RON | 13.394 RON | 90.354 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.332 RON | 9.489 RON | 820 RON | -13.875 RON | -29.780 RON | -48.234 RON | -64.191 RON | -60.863 RON | -69.278 RON | -110.407 RON | -146.762 RON | -174.076 RON | -238.479 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.465 RON | 5.389 RON | 21.441 RON | 32.137 RON | 38.957 RON | 56.262 RON | 73.581 RON | 71.898 RON | 85.486 RON | 126.035 RON | 158.940 RON | 187.470 RON | 328.833 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|