Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 10 mar. 2017 și 28 sept. 2017.
Se afișează cele mai recente 25 din 215 atribuiri.
BRANZA TELEMEA - 5 kg
CASCAVAL - 1.5kg
NUCET IAURT 2,8% grasime - 150g
UNT NUCET 65%gr 200G
UNT NUCET 65%gr 200G
NUCET IAURT 2,8% grasime - 150g
NUCET SMANTANA 12% grasime - 900g
[6425888001248] BRANZA TELEMEA - 5 kg
BRANZA PROASPATA DIETETICA - 5 kg
NUCET IAURT 2,8% grasime
[6425888000548] NUCET IAURT 2,8% grasime - 150g
[6425888000043] LAPTE PROASPAT 3,5% grasime - 1 litru
UNT NUCET 65%gr 200G
LAPTE PROASPAT 1,5%gr - 1L
NUCET Branza telemea ambalata cca 400 g
NUCET IAURT 2,8% grasime - 150g
[6425888000043] LAPTE PROASPAT 3,5% grasime - 1 litru
BRANZA PROASPATA GRASA - 500g
UNT NUCET 65%gr 200G
NUCET SANA 3,5% grasime - 900g
NUCET Branza telemea ambalata cca 400 g
NUCET SMANTANA 12% grasime - 900g
NUCET IAURT 2,8% grasime - 150g
NUCET IAURT 2,8% grasime - 150g
UNT NUCET 65%gr 200G
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6680550
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
33.032.495 RON
Profit net
717.337 RON
Capitaluri proprii
39.978.887 RON
Număr mediu salariați
68
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 34.658.681 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 337.260 RON | 2.056 RON | 61.410 RON | 0 RON | 199.360 RON | 1.246.884 RON | 3.361.061 RON | 7.828.681 RON | 14.252.794 RON | 18.477.186 RON | 17.374.902 RON | 24.201.959 RON | 32.088.460 RON | 34.227.732 RON | 33.032.495 RON |
| Profit net | 136.037 RON | -274.434 RON | -93.700 RON | -224.308 RON | -1.967.176 RON | -2.178.810 RON | -2.172.617 RON | -1.763.789 RON | -1.367.380 RON | 12.151 RON | 51.679 RON | 849.864 RON | 2.314.286 RON |
Comparație cu 184 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.427.381 RON |
| 717.337 RON |
| Total active | 466.376 RON | 430.540 RON | 355.209 RON | 14.191.905 RON | 14.136.731 RON | 13.647.275 RON | 13.402.149 RON | 13.927.538 RON | 15.275.731 RON | 22.460.672 RON | 20.830.189 RON | 36.790.397 RON | 38.029.621 RON | 37.747.796 RON | 71.751.851 RON |
|---|
| Active imobilizate | 399.236 RON | 272.850 RON | 272.441 RON | 10.728.211 RON | 13.419.405 RON | 12.586.794 RON | 11.676.352 RON | 11.118.840 RON | 10.686.571 RON | 14.118.367 RON | 12.356.137 RON | 27.937.609 RON | 27.719.801 RON | 27.652.512 RON | 46.258.022 RON |
|---|
| Active circulante | 67.140 RON | 157.690 RON | 82.768 RON | 3.463.694 RON | 717.326 RON | 1.060.481 RON | 1.725.797 RON | 2.808.698 RON | 4.589.160 RON | 8.342.305 RON | 8.474.052 RON | 8.852.788 RON | 10.309.820 RON | 10.095.284 RON | 25.493.829 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 177.131 RON | -97.047 RON | -188.256 RON | -415.150 RON | -2.376.209 RON | -4.555.019 RON | -6.727.636 RON | -8.435.895 RON | -9.803.275 RON | -8.069.888 RON | -8.027.314 RON | 8.863.670 RON | 11.557.230 RON | 12.984.610 RON | 39.978.887 RON |
|---|
| Datorii totale | 236.700 RON | 533.587 RON | 649.965 RON | 8.176.640 RON | 10.293.121 RON | 12.448.081 RON | 14.845.815 RON | 17.548.935 RON | 20.739.995 RON | 27.061.761 RON | 25.883.637 RON | 25.203.508 RON | 23.870.825 RON | 22.417.231 RON | 14.803.343 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 4 | 19 | 31 | 45 | 71 | 85 | 74 | 59 | 104 | 107 | 112 | 68 |
|---|