Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6793134
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
5.712 RON
Profit net
3.997 RON
Capitaluri proprii
31.931 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 6.211 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.417 RON | — | 0 RON | 0 RON | 1.984 RON | 8.184 RON | 11.700 RON | 4.284 RON | 4.284 RON | 4.284 RON | 4.284 RON | 4.284 RON | 4.284 RON | 4.998 RON | 5.636 RON | 5.712 RON |
| Profit net | -1.625 RON | — | -1.861 RON | -723 RON | 400 RON | 5.105 RON | 8.036 RON | 1.146 RON | 1.686 RON | 1.804 RON | 1.721 RON | 1.670 RON | 2.474 RON | -108 RON | 1.611 RON |
Comparație cu 85 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 77), pentru anul 2025.
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.997 RON |
| Total active | 32.650 RON | 28.820 RON | 34.283 RON | 13.560 RON | 14.904 RON | 17.148 RON | 25.502 RON | 17.165 RON | 18.851 RON | 20.655 RON | 22.376 RON | 24.046 RON | 26.520 RON | 26.685 RON | 28.011 RON | 32.564 RON |
|---|
| Active imobilizate | 23.078 RON | 19.249 RON | — | — | — | — | 4.484 RON | 3.572 RON | 2.660 RON | 1.748 RON | 836 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 9.572 RON | 9.571 RON | 34.283 RON | 13.560 RON | 14.904 RON | 17.148 RON | 21.018 RON | 13.593 RON | 16.191 RON | 18.907 RON | 21.540 RON | 24.046 RON | 26.520 RON | 26.685 RON | 28.011 RON | 32.564 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.974 RON | 4.974 RON | 3.113 RON | 2.390 RON | 2.790 RON | 7.895 RON | 15.931 RON | 17.076 RON | 18.762 RON | 20.566 RON | 22.287 RON | 23.957 RON | 26.431 RON | 26.323 RON | 27.934 RON | 31.931 RON |
|---|
| Datorii totale | 31.212 RON | 31.211 RON | 31.170 RON | 11.170 RON | 12.114 RON | 9.253 RON | 9.571 RON | 89 RON | 89 RON | 89 RON | 89 RON | 89 RON | 89 RON | 362 RON | 77 RON | 633 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|