Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6939010
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LAZĂR CLAUDIA
Prin: LAZĂR CLAUDIA
Prin: LAZĂR CLAUDIA
Prin: LAZĂR CLAUDIA
Prin: LAZĂR CLAUDIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
9.240 RON
Profit net
-3.366 RON
Capitaluri proprii
5.716 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 22.055 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 33.598 RON | 18.006 RON | 11.354 RON | 21.093 RON | 14.542 RON | 13.221 RON | 21.505 RON | 30.188 RON | 45.595 RON | 14.355 RON | 17.444 RON | 34.901 RON | 25.108 RON | 20.125 RON | 9.240 RON |
| Profit net | 9.189 RON | 6.797 RON | -3.625 RON | 3.865 RON | 639 RON | -734 RON | 906 RON | 6.889 RON | 2.952 RON | -1.932 RON | 1.057 RON | 7.318 RON | -13.210 RON | 3.878 RON | -3.366 RON |
Comparație cu 1120 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2023.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 20.984 RON |
| 16.871 RON |
| 12.345 RON |
| 10.190 RON |
| 10.504 RON |
| 11.288 RON |
| 11.650 RON |
| 54.616 RON |
| 77.766 RON |
| 74.551 RON |
| 77.849 RON |
| 87.636 RON |
| 19.692 RON |
| 13.033 RON |
| 6.020 RON |
| Active imobilizate | 2.350 RON | 2.014 RON | 1.707 RON | 1.371 RON | 728 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 18.634 RON | 14.857 RON | 10.638 RON | 8.819 RON | 9.776 RON | 11.288 RON | 11.650 RON | 54.616 RON | 77.766 RON | 74.551 RON | 77.849 RON | 87.636 RON | 19.692 RON | 13.033 RON | 6.020 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 17.428 RON | 15.469 RON | 5.047 RON | 8.912 RON | 9.551 RON | 8.817 RON | 9.723 RON | 16.612 RON | 19.564 RON | 17.632 RON | 18.689 RON | 26.007 RON | 12.797 RON | 12.886 RON | 5.716 RON |
|---|
| Datorii totale | 406 RON | 1.402 RON | 7.298 RON | 1.278 RON | 953 RON | 2.471 RON | 1.927 RON | 38.004 RON | 58.202 RON | 56.919 RON | 59.160 RON | 61.629 RON | 6.895 RON | 147 RON | 304 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | — | — |
|---|