Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/715790
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MAFTEI LAURENŢIU-GEORGEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
284.052 RON
Profit net
-4.982 RON
Capitaluri proprii
93.416 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 239.212 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 56.084 RON | 45.023 RON | 34.218 RON | 34.387 RON | 25.498 RON | 25.295 RON | 17.555 RON | 16.126 RON | 14.300 RON | 10.680 RON | 9.677 RON | 3.510 RON | 8.113 RON | 265.139 RON | 485.324 RON | 284.052 RON |
| Profit net | -887 RON | -7.007 RON | -6.600 RON | -5.328 RON | -8.531 RON | -9.888 RON | -13.746 RON | -16.159 RON | -13.724 RON | -1.064 RON | -842 RON |
Comparație cu 2904 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 65.896 RON |
| -11.489 RON |
| 58.769 RON |
| 40.598 RON |
| -4.982 RON |
| Total active | 15.389 RON | 20.602 RON | 11.487 RON | 2.182 RON | 2.588 RON | 914 RON | 4.920 RON | 3.824 RON | 2.413 RON | 1.089 RON | 2.660 RON | 4.193 RON | 18.373 RON | 67.958 RON | 191.328 RON | 187.701 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | 89.139 RON | 68.488 RON |
|---|
| Active circulante | 15.389 RON | 20.602 RON | 11.487 RON | 2.182 RON | 2.588 RON | 914 RON | 4.920 RON | 3.824 RON | 2.413 RON | 1.089 RON | 2.660 RON | 4.193 RON | 18.373 RON | 67.958 RON | 102.189 RON | 119.213 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -707 RON | -7.714 RON | -14.314 RON | -16.324 RON | -7.415 RON | -17.302 RON | -31.048 RON | -47.207 RON | -60.932 RON | -61.996 RON | -62.838 RON | 3.058 RON | -8.431 RON | 57.800 RON | 98.398 RON | 93.416 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.096 RON | 28.316 RON | 25.801 RON | 18.506 RON | 10.003 RON | 18.216 RON | 35.968 RON | 51.031 RON | 63.345 RON | 63.085 RON | 65.498 RON | 1.135 RON | 26.892 RON | 10.158 RON | 92.930 RON | 94.285 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 0 | 1 | 2 | 2 |
|---|