Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 aug. 2016 și 29 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 212 atribuiri.
Lucrari de reparatii scoala - etapa 1
Lucrari de rabilitare hornuri prabusite sau pericol de prabusire
Lucrari de restaurare (Rev.2)
Lucrari de interventie inlocuire grinzi compromise Etnografie
Lucrari de reabilitare cladire C1 -Etapa II - Gurghiu
Reparatii usi interioare si exterioare
Reparatii sectia clinica Neurologie 1 Corp B
Servicii de reparare spaleti usi ferestre si montare glafuri
Lucrare de protectie acoperiș, pentru evitarea accidentelor
Articole de mobilier
Reparatii Sectia Clinica Neurologie 1 Corp B
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Articole de mobilier
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Lucrari de reabilitare si amenajare a depozitelor de patrimoniu Gurghiu cladirea C1
Dulap inferior acte cu usa 425x120x1490
Dulap inferior acte cu usa 252x350x1490
Dulap inferior acte cu usa 500x350x1490
Dulap inferior acte cu usa 323x350x1490
Dulap inferior acte cu usa 252x350x1380
Dulap inferior acte cu usa 5425x120x1380
Dulap inferior acte cu usa 500x350x1380
Dulap inferior acte cu usa 323x350x1380
Corp suport PC
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7175379
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: ORMENISAN MARCEL OCTAVIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
6.052.428 RON
Profit net
1.024.793 RON
Capitaluri proprii
2.526.066 RON
Număr mediu salariați
25
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.736.655 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.526.963 RON | 2.103.598 RON | 3.099.710 RON | 3.639.880 RON | 1.285.176 RON | 1.027.261 RON | 1.393.025 RON | 1.190.607 RON | 1.436.248 RON | 2.593.632 RON | 1.630.182 RON | 2.141.149 RON | 2.592.605 RON | 2.140.103 RON | 2.484.223 RON | 5.906.360 RON | 6.052.428 RON |
| Profit net | 671.426 RON | 260.068 RON | 976.488 RON | 759.988 RON | 33.590 RON | 86.849 RON | 43.641 RON | 5.993 RON | 6.228 RON | 388.246 RON | 72.876 RON | 240.886 RON |
Comparație cu 181 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 16), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 561.097 RON |
| 135.680 RON |
| -235.388 RON |
| 615.231 RON |
| 1.024.793 RON |
| Total active | 3.699.084 RON | 3.414.569 RON | 3.682.955 RON | 3.697.371 RON | 3.248.431 RON | 2.948.304 RON | 2.800.812 RON | 2.176.511 RON | 2.195.271 RON | 4.865.653 RON | 4.211.727 RON | 5.044.496 RON | 5.705.838 RON | 6.141.354 RON | 7.489.769 RON | 7.511.402 RON | 7.114.810 RON |
|---|
| Active imobilizate | 733.364 RON | 653.360 RON | 763.928 RON | 744.868 RON | 727.909 RON | 741.192 RON | 934.390 RON | 845.841 RON | 789.684 RON | 871.199 RON | 939.956 RON | 1.727.476 RON | 2.722.107 RON | 5.112.939 RON | 5.888.937 RON | 5.561.909 RON | 5.359.852 RON |
|---|
| Active circulante | 2.965.720 RON | 2.761.209 RON | 2.919.027 RON | 2.952.503 RON | 2.520.522 RON | 2.207.112 RON | 1.866.422 RON | 1.330.670 RON | 1.405.587 RON | 3.994.454 RON | 3.271.771 RON | 3.317.020 RON | 2.983.731 RON | 1.028.415 RON | 1.600.832 RON | 1.949.493 RON | 1.754.958 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.771.607 RON | 2.981.675 RON | 3.320.398 RON | 3.685.149 RON | 3.102.025 RON | 2.612.794 RON | 2.502.104 RON | 1.891.307 RON | 1.882.482 RON | 2.270.728 RON | 2.092.159 RON | 2.242.327 RON | 2.583.950 RON | 2.270.190 RON | 2.034.802 RON | 2.650.033 RON | 2.526.066 RON |
|---|
| Datorii totale | 918.338 RON | 419.742 RON | 354.185 RON | 169.919 RON | 146.406 RON | 335.510 RON | 301.640 RON | 315.783 RON | 338.272 RON | 694.349 RON | 218.992 RON | 901.593 RON | 1.221.312 RON | 1.970.588 RON | 3.775.721 RON | 3.287.511 RON | 3.120.330 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 14 | 12 | 18 | 22 | 22 | 19 | 21 | 22 | 23 | 20 | 19 | 20 | 20 | 19 | 16 | 9 | 25 |
|---|