Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 mar. 2019 și 30 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 303 atribuiri.
Cap trimmy T45X M12(tambur motocoasa 545RX)
Pachet consumabile spatii verzi Husqvarna
ULEI UNGERE LANT 4L, Fir trimmy 3.0mm 240ml, Ulei pentru amestec pt.motoare 2 timpi
Pachet consumabile spatii verzi
Angrenaj 545rx, Flansa 545RX, Cupa suport, Sina ghidaj, Lant 14"3/8, carcasa ambreiaj, tambur demaro
Rulment 545RX, Semering 545RX, BOBINA 545RX, Casca antifonica cu vizor, Cap trimmy T35M12
Capac cap trimmy T45
Pachet consumabile spatii verzi Husqvarna
Pila rotunda
Carcasa ambreiaj 545RX
Ulei 4T, doza 0.6L, pentru motor
Carcasa ambreiaj 545RX
Ambreiaj 545RX
Ulei amestec 1L
Kit intretinere motounelte Husqvarna
Pachet consumabile spatii verzi Husqvarna
Furnizare piese
Cap trimmy T45X M12(tambur motocoasa 545RX)
Servicii reparatie tractor TC242T
Cilindru motocoasa
Ulei amestec 1L, Fir trimmy 3.0mm 240ml, Fir trimmy 2.7mm 240ml, Cap trimmy T45X M12(tambur motoc.)
PACHET CONSUMABILE SPATII VERZI
Pachet consumabile spatii verzi Husqvarna
Consumabile spatii verzi Husqvarna
Pachet consumabile spatii verzi Husqvarna
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/798159
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
670.176 RON
Profit net
-43.749 RON
Capitaluri proprii
-36.300 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 819.716 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.691 RON | — | 0 RON | 50.195 RON | 63.442 RON | 55.695 RON | 42.230 RON | — | — | — | 545.020 RON | 550.189 RON | 694.592 RON | 676.159 RON | 705.623 RON | 599.648 RON | 670.176 RON |
| Profit net | 3.340 RON | — | -342 RON | 1.033 RON | 242 RON | -50 RON | 3.975 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 90.076 RON | 129.470 RON | 50.125 RON |
Comparație cu 1850 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.616 RON |
| -53.490 RON |
| -73.448 RON |
| -43.749 RON |
| Total active | 765 RON | 765 RON | 943 RON | 770 RON | 2.370 RON | 2.412 RON | 722 RON | 722 RON | 722 RON | 722 RON | 105.183 RON | 119.899 RON | 363.882 RON | 319.335 RON | 241.599 RON | 167.208 RON | 102.533 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.260 RON | 187.550 RON | 149.909 RON | 110.868 RON | 71.828 RON | 32.787 RON |
|---|
| Active circulante | 765 RON | 765 RON | 943 RON | 770 RON | 2.370 RON | 2.412 RON | 722 RON | 722 RON | 722 RON | 722 RON | 105.183 RON | 116.639 RON | 176.332 RON | 169.426 RON | 130.731 RON | 95.380 RON | 69.746 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -142.758 RON | -142.758 RON | -143.100 RON | -142.067 RON | -141.826 RON | -141.876 RON | -137.901 RON | -137.901 RON | -137.901 RON | -137.901 RON | -47.825 RON | 81.645 RON | 131.770 RON | 134.386 RON | 80.896 RON | 7.449 RON | -36.300 RON |
|---|
| Datorii totale | 143.523 RON | 143.523 RON | 144.043 RON | 142.837 RON | 144.196 RON | 144.288 RON | 138.623 RON | 138.623 RON | 138.623 RON | 138.623 RON | 153.105 RON | 38.357 RON | 182.677 RON | 145.688 RON | 132.934 RON | 141.733 RON | 130.979 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 1 | 1 | 6 | 6 | 3 | 2 | — | — | — | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 |
|---|