Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 25 apr. 2017 și 9 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 57 atribuiri.
Servicii dezinfectare si dezinfestare mediu urban & rural
Servicii de deratizare, dezinsecție şi dezinfecție
Servicii de dezinsecție exterioară
DEZINSECTIE
Servicii de dezinsecție exterioară
Servicii de dezinfectare si dezinfestare in municipiul Medias
DEZINSECTIE SI DERATIZARE
SERVICII DERATIZARE ,DEZINSECTIE
DEZINSECTIE
Servicii de dezinsectie si deratizare
DERATIZARE/DEZINSECTIE
Asigurarea serviciilor de dezinfectare si dezinfestare in municipiul Medias
Serv. de deratizare, dezinsectie si dezinfectie la unitatile de invatamant si unitati publice Medias
DERATIZARE,DEZINSECTIE
Achiziție servicii de deratizare, dezinfecție și dezinsecție
Servicii de dezinsectie si deratizare
SERVICII DERATIZARE/DEZINSECTIE
Servicii de deratizare, dezinsecție și dezinfecție, la unitățile de învățământși alte unități
Servicii dezinfectare si dezinfestare in municipiul Medias
DERATIZARE SI DEZINSECTIE
DERATIZARE,DEZINSECTIE
Serv. de deratizare, dezinsecție și dezinfecție, la unit. de învățământ și alte unități din Mediaș
Servicii dezinfectare si dezinfestare in municipiul Medias
DERATIZARE SI DEZINSECTIE
DERATIZARE/DEZINSECTIE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/803050
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
247.932 RON
Profit net
120.379 RON
Capitaluri proprii
131.487 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 416.518 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 167.454 RON | 157.048 RON | 150.915 RON | 157.537 RON | 143.034 RON | 154.568 RON | 183.607 RON | 173.893 RON | 276.537 RON | 249.832 RON | 325.760 RON | 318.350 RON | 330.121 RON | 350.405 RON | 478.727 RON | 465.303 RON | 247.932 RON |
| Profit net | 37.512 RON | 36.003 RON | 50.650 RON | 63.053 RON | 64.417 RON | 64.917 RON | 97.431 RON | 47.747 RON | 125.264 RON | 100.350 RON | 202.258 RON | 219.831 RON |
Comparație cu 228 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 218.791 RON |
| 215.589 RON |
| 349.807 RON |
| 331.677 RON |
| 120.379 RON |
| Total active | 159.157 RON | 201.890 RON | 268.886 RON | 315.734 RON | 385.406 RON | 443.200 RON | 550.286 RON | 85.736 RON | 240.938 RON | 328.655 RON | 67.429 RON | 100.862 RON | 38.370 RON | 31.121 RON | 472.573 RON | 384.872 RON | 198.558 RON |
|---|
| Active imobilizate | 16.231 RON | 11.148 RON | 3.211 RON | — | — | — | — | — | — | 504 RON | — | — | 6.516 RON | 5.918 RON | 1.618 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 142.926 RON | 190.742 RON | 265.675 RON | 315.734 RON | 385.406 RON | 443.200 RON | 550.286 RON | 85.736 RON | 240.938 RON | 328.151 RON | 67.429 RON | 100.862 RON | 31.854 RON | 25.203 RON | 470.955 RON | 384.872 RON | 198.558 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 145.694 RON | 181.697 RON | 232.347 RON | 295.399 RON | 359.816 RON | 424.733 RON | 522.165 RON | 48.033 RON | 173.824 RON | 274.224 RON | 39.653 RON | 91.068 RON | 25.657 RON | 20.200 RON | 370.007 RON | 352.500 RON | 131.487 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.463 RON | 20.193 RON | 36.539 RON | 20.335 RON | 25.590 RON | 18.467 RON | 28.121 RON | 37.703 RON | 67.114 RON | 54.431 RON | 27.776 RON | 9.794 RON | 12.713 RON | 10.921 RON | 102.566 RON | 32.372 RON | 67.071 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
|---|