Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8137160
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
20.000 RON
Profit net
-51.234 RON
Capitaluri proprii
100.696 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 92.018 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.582 RON | 21.600 RON | 24.000 RON | 27.500 RON | 26.500 RON | 25.200 RON | 18.000 RON | 14.400 RON | 10.000 RON | — | — | 155.635 RON | 173.731 RON | 47.068 RON | 20.000 RON | — | — |
| Profit net | -7.669 RON | -3.627 RON | -3.222 RON | -690 RON | -1.351 RON | -7.502 RON | 5.596 RON | 4.026 RON | 28 RON | -1.993 RON | -1.273 RON |
Comparație cu 172 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2023.
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 44.589 RON |
| 194.998 RON |
| 141.787 RON |
| -21.229 RON |
| -60.530 RON |
| -51.234 RON |
| Total active | 12.477 RON | 7.028 RON | 2.888 RON | 2.230 RON | 1.911 RON | 1.278 RON | 5.992 RON | 9.341 RON | 9.053 RON | 3.061 RON | 1.775 RON | 250.168 RON | 288.707 RON | 286.285 RON | 254.100 RON | 237.002 RON | 234.734 RON |
|---|
| Active imobilizate | 357 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 173.736 RON | 174.326 RON | 169.055 RON | 163.784 RON | 158.825 RON | 154.304 RON |
|---|
| Active circulante | 12.120 RON | 7.028 RON | 2.888 RON | 2.230 RON | 1.911 RON | 1.278 RON | 5.992 RON | 9.341 RON | 9.053 RON | 3.061 RON | 1.775 RON | 76.432 RON | 114.381 RON | 117.230 RON | 90.316 RON | 78.177 RON | 80.430 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.714 RON | 5.087 RON | 915 RON | 225 RON | -1.126 RON | -8.628 RON | -3.032 RON | 995 RON | 1.023 RON | -939 RON | -991 RON | 43.599 RON | 238.840 RON | 269.179 RON | 212.461 RON | 151.930 RON | 100.696 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.763 RON | 1.941 RON | 1.973 RON | 2.005 RON | 3.037 RON | 9.906 RON | 9.024 RON | 8.346 RON | 8.030 RON | 4.000 RON | 2.766 RON | 225.970 RON | 66.599 RON | 44.364 RON | 41.639 RON | 85.072 RON | 134.038 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 4 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|