Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8435388
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-08-12.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GIURGI GHEORGHE, GIURGI LUCICA
Prin: GIURGI GHEORGHE, GIURGI LUCICA
Prin: GIURGI GHEORGHE
Prin: GIURGI GHEORGHE
Prin: GIURGI GHEORGHE
Prin: GIURGI GHEORGHE
Prin: GIURGI GHEORGHE
Prin: GIURGI GHEORGHE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
148.714 RON
Profit net
6.941 RON
Capitaluri proprii
71 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 229.113 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 96.540 RON | 140.250 RON | 171.223 RON | 145.181 RON | 167.902 RON | 189.727 RON | 215.948 RON | 148.714 RON |
| Profit net | 0 RON | -18.084 RON | -17.755 RON | 2.488 RON | -15.637 RON | -10.988 RON | 298 RON | 2.608 RON | 6.941 RON |
| Total active | 200 RON | 14.835 RON | 21.295 RON | 20.433 RON | 29.956 RON | 22.469 RON | 41.029 RON | 49.177 RON | 302 RON |
| Active circulante | 200 RON | 14.835 RON | 21.295 RON | 20.433 RON | 29.956 RON |
Comparație cu 1339 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2020.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 22.469 RON |
| 41.029 RON |
| 49.177 RON |
| 302 RON |
| Capitaluri proprii | 200 RON | -17.884 RON | -35.639 RON | -33.151 RON | -48.788 RON | -59.776 RON | -59.477 RON | -56.869 RON | 71 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 32.719 RON | 56.934 RON | 53.584 RON | 78.744 RON | 82.245 RON | 100.506 RON | 106.046 RON | 231 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|