Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 nov. 2016 și 30 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 74 atribuiri.
Verificare supape
424 Revizie tehnica curenta
Inlocuirea suport patina
Revizie tehnica curenta ascensoare
Autorizare anuală fochiști cazane
Revizie tehnica curenta ascensor 100kg Responsabil cu supravegherea si verificarea tehnica a instala
Mentenanta ascensoare, RSVTI, RG. CONTRACT 2026
Verificare/resoftare placa electronica
REVIZIE GENERALA (RG) ASCENSOARE
Revizie generala ascensor 500 kg-persoane
Revizie generala ascensor 100 kg - medicamente
Verificare/resoftare placa electronica
Verificare/reglare supape de siguranta
354 Revizie curenta ascensoare
Verificare/resoftare placa electronica
Reparare placa microprocesor ascensor
Revizie generala ascensor 100 kg
Lucrari de reparatii capitale ascensor Bloc Alimentar
205 Schimbare ulei hidraulic
Verificare supape siguranta
Revizie tehnica curenta ascensor 100kg Responsabil cu supravegherea si verificarea tehnica a ins
Autorizare anuală fochiști cazane
Autorizare recipienți metalici sub presiune
Verificare supape de siguranta
Revizie generala ascensor electric 1250 kg
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/954428
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Cifră de afaceri
356.883 RON
Profit net
-10.790 RON
Capitaluri proprii
-9.040 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 252.069 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 195.880 RON | 192.548 RON | 201.066 RON | 189.318 RON | 219.778 RON | 216.879 RON | 219.900 RON | 217.200 RON | 219.198 RON | 217.893 RON | 219.362 RON | 200.078 RON | 165.656 RON | 164.756 RON | 251.932 RON | 245.825 RON | 356.883 RON |
| Profit net | 3.324 RON | 11.209 RON | 10.237 RON | -7.049 RON | 21.290 RON | 20.805 RON | 414 RON | 10.016 RON | 4.637 RON | 13.815 RON | 10.199 RON | 31.837 RON |
Comparație cu 658 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.236 RON |
| 7.556 RON |
| 31.679 RON |
| 24.008 RON |
| -10.790 RON |
| Total active | 38.679 RON | 31.449 RON | 41.421 RON | 42.069 RON | 47.599 RON | 36.321 RON | 30.977 RON | 30.407 RON | 25.446 RON | 32.836 RON | 36.751 RON | 46.037 RON | 47.911 RON | 24.554 RON | 51.307 RON | 67.614 RON | 27.990 RON |
|---|
| Active imobilizate | 420 RON | — | 2.084 RON | 1.076 RON | 68 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 38.259 RON | 31.449 RON | 39.337 RON | 40.993 RON | 47.531 RON | 36.321 RON | 30.977 RON | 30.407 RON | 25.446 RON | 32.836 RON | 36.751 RON | 46.037 RON | 47.911 RON | 24.554 RON | 51.307 RON | 67.614 RON | 27.990 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.260 RON | 13.145 RON | 12.173 RON | -5.113 RON | -5.113 RON | 2.069 RON | 2.349 RON | 2.349 RON | 6.986 RON | 20.801 RON | 25.379 RON | 37.320 RON | 40.502 RON | 8.933 RON | 40.612 RON | 53.750 RON | -9.040 RON |
|---|
| Datorii totale | 34.169 RON | 18.304 RON | 29.968 RON | 47.182 RON | 52.712 RON | 34.252 RON | 28.628 RON | 28.058 RON | 18.460 RON | 12.035 RON | 11.372 RON | 8.717 RON | 7.409 RON | 15.621 RON | 10.695 RON | 13.864 RON | 37.030 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 9 | 8 | 8 | 9 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 6 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 |
|---|