Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22010609
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
32.200 RON
Profit net
3.429 RON
Capitaluri proprii
8.586 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 38.909 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 107.712 RON | 84.918 RON | 68.769 RON | 60.065 RON | 64.606 RON | 66.980 RON | 68.960 RON | 40.820 RON | 33.290 RON | 41.952 RON | 62.745 RON | 77.900 RON | 102.050 RON | 26.750 RON | 49.550 RON | 45.000 RON | 32.200 RON |
| Profit net | -43.134 RON | -24.110 RON | -12.711 RON | -19.809 RON | 23.263 RON | 17.429 RON | 18.884 RON | -407 RON | -8.167 RON | -3.609 RON |
Comparație cu 181 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 16), pentru anul 2025.
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -2.294 RON |
| 16.588 RON |
| 63.935 RON |
| -1.664 RON |
| 12.951 RON |
| 8.163 RON |
| 3.429 RON |
| Total active | 41.018 RON | 34.859 RON | 25.127 RON | 21.783 RON | 20.513 RON | 15.296 RON | 29.390 RON | 21.607 RON | 10.533 RON | 2.305 RON | 9.207 RON | 5.667 RON | 34.370 RON | 5.559 RON | 2.407 RON | 8.206 RON | 10.969 RON |
|---|
| Active imobilizate | 31.832 RON | 27.768 RON | 23.704 RON | 19.640 RON | 16.213 RON | 12.623 RON | 26.775 RON | 17.542 RON | 8.309 RON | 1.411 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 9.186 RON | 7.091 RON | 1.423 RON | 2.143 RON | 4.300 RON | 2.673 RON | 2.615 RON | 4.065 RON | 2.224 RON | 894 RON | 9.207 RON | 5.667 RON | 34.370 RON | 5.559 RON | 2.407 RON | 8.206 RON | 10.969 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -83.287 RON | -107.397 RON | -120.108 RON | -139.917 RON | -116.654 RON | -99.224 RON | -80.340 RON | -80.747 RON | -88.914 RON | -92.523 RON | -94.817 RON | -78.229 RON | -14.294 RON | -15.958 RON | -3.007 RON | 5.157 RON | 8.586 RON |
|---|
| Datorii totale | 124.305 RON | 142.256 RON | 145.235 RON | 161.700 RON | 137.167 RON | 114.520 RON | 109.730 RON | 102.354 RON | 99.447 RON | 94.828 RON | 104.024 RON | 83.896 RON | 48.664 RON | 21.517 RON | 5.414 RON | 3.049 RON | 2.383 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
|---|