Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31577921
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (4 persoane verificate).
Prin: SALLAI ZSUZSA
Prin: KEREKES ŞTEFAN
Prin: KEREKES ŞTEFAN
Prin: SALLAI ZSUZSA
Prin: SALLAI ZSUZSA
Prin: SALLAI ZSUZSA
Prin: SALLAI ZSUZSA
Prin: ZSOLDOS ANDREI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
11.856 RON
Profit net
85.868 RON
Capitaluri proprii
265.506 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 14.983 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | — | 23.950 RON | 3.660 RON | — | — | — | — | — | — | — | 11.856 RON |
| Profit net | 22.854 RON | 2.201 RON | -56.060 RON | 148.458 RON | 340.164 RON | 140.437 RON | 173.635 RON | 146.077 RON | 240.368 RON | 245.545 RON | 138.273 RON | 80.783 RON | 85.868 RON |
| Total active | 36.477 RON | 36.243 RON | 3.374 RON | 321.929 RON | 352.568 RON | 243.589 RON | 419.784 RON |
Comparație cu 455 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 393.677 RON |
| 431.243 RON |
| 389.457 RON |
| 347.772 RON |
| 297.519 RON |
| 283.599 RON |
| Active circulante | 36.477 RON | 36.243 RON | 3.374 RON | 321.929 RON | 352.568 RON | 243.589 RON | 419.784 RON | 393.677 RON | 431.243 RON | 389.457 RON | 347.772 RON | 297.519 RON | 283.599 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 32.934 RON | 35.135 RON | -20.925 RON | 325.283 RON | 350.447 RON | 241.185 RON | 414.819 RON | 387.213 RON | 427.581 RON | 386.389 RON | 334.659 RON | 291.529 RON | 265.506 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.543 RON | 1.108 RON | 24.299 RON | 4.176 RON | 2.121 RON | 2.404 RON | 4.965 RON | 6.464 RON | 3.662 RON | 3.068 RON | 13.113 RON | 5.990 RON | 18.093 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|