Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 ian. 2017 și 13 nov. 2019.
EXECUTIE LUCRARI CONSTRUCTII PE BAZA DE BETOANE
Lucrari de desfiintare magazie existenta pe str. I
Lucrari de montare 30 ml de conducta de canalizare pluviala pe str. II
Infiintare platforme betonate
ucrari de demontare si montare cosuri de gunoi
Lucrari podete din lemn
Infiintarea unei porti de acces auto la Scoala Generala
Reparatii la Dispensar Uman
Organizare eveniment Zilele Comunei Sic in perioada 17-18.08.2019 si tragului traditional sicanesc
SERVICII ORGANIZARE EVENIMENT - COMUNA SIC
Infiintarea unui zid de piatra pe str. III - COMUNA SIC
EXECUTIE LUCRARI CONSTRUCTII PE BAZA DE BETOANE - Consolidare zid de sprijin din str. II
LUCRARI GARD SI POARTA CIMITIR
REPARATII PODET CIMITIR
LUCRARI EXECUTIE GARDURI
EXECUTIE GARDURI
Executie garduri
EXECUTIE GARDURI
LUCRARI REPARATII ACOPERISURI AFECTATE DE INTEMPERII
EXECUTARE TROTUARE SI LUCRARI DE ARTA NECESARE - COMUNA SIC
Pachet servicii curatenie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36448200
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SALLAI ISTVAN
Prin: SALLAI ZSUZSA
Prin: SALLAI ZSUZSA
Prin: SALLAI ISTVAN
Prin: SALLAI ZSUZSA
Prin: SALLAI ZSUZSA
Prin: SALLAI ZSUZSA
Prin: SALLAI ISTVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
640 RON
Profit net
1.989 RON
Capitaluri proprii
37.210 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 23.724 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 63.161 RON | 198.797 RON | 200.584 RON | 390.181 RON | 34.707 RON | 9.677 RON | 640 RON |
| Profit net | 30.254 RON | 71.669 RON | 77.900 RON | 192.330 RON | -103.287 RON | -54.065 RON | 1.989 RON |
| Total active | 39.363 RON | 109.338 RON | 184.761 RON | 211.536 RON | 117.592 RON | 38.694 RON | 37.326 RON |
| Active circulante | 39.363 RON | 109.338 RON | 184.761 RON | 211.536 RON | 117.592 RON | 38.694 RON | 37.326 RON |
| Capitaluri proprii | 30.454 RON | 102.123 RON | 180.023 RON |
Comparație cu 2089 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2022.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 192.573 RON |
| 89.286 RON |
| 35.221 RON |
| 37.210 RON |
| Datorii totale | 8.909 RON | 7.215 RON | 4.738 RON | 18.963 RON | 28.306 RON | 3.473 RON | 116 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 4 | 1 | 3 | 6 | 3 | — |
|---|